Neden Compact Laminat Toggle

Neden Compact Laminat
Anti bakteriyeldir. Evinizde, işyerinizde, hastanelerde veya benzeri tüm antibakteriyel alan gereksinimi duyulan bölgelerde güvenle kullanılır.
Bakım gerektirmez. Çünki dayanımı ve renk sabitliği özelliği sayesinde uzun yıllar ilk günki halini korur.
Darbeye karşı dayanıklıdır. Öyle ki compact laminatlar kendi kalınlığındaki bir taş grubu ürüne göre bile (örn. seramik, granit, andezit, teracotta vb.) kat be kat daha dayanıklıdır.
İklim koşullarına son derece dayanıklıdır. Yazın güçlü güneşini veya  kışın donduran soğuğunu esnekliği ve dayanıklılığı sayesinde kolayca absorbe eder.
Örneğin Alanya'da yaptığımız otel uygulamaları da Rusya'da yaptığımız AVM uygulaması da halen ilk günki gibi.
Yanma geciktirici ve alev almaz özelliktedir. İçerisinde bulundurduğu bileşenler sayesinde 120-140 dereceleri arasında ateşe dayanım gücüne sahiptir ve kolay kolay alev almayacak niteliktedir.
Su, rutubet ve buhara karşı yüksek mukavemet gösterir. Yapısı gereği bunlardan etkilenmez ve tepkimeye girmez. Bu yüzden büyük mutfaklardan wc kabinlerine otel cephelerinden baraj yüzeylerine kadar yıllardır ilk tercihtir.
Asbest, klorit, toksit gibi sağlığa zararlı maddeler içermez,
Kolay temizlenebilir özelliktedir ve temizlik maliyeti minimumdur. Zaten yapısı gereği yüzeyinde veya içerisinde farklı maddeleri barındırmaz.
Uv ışınlarına, asit yağmurlarına ve hava kirliliği gibi etkilere karşı kimyasal dayanıklıdır.
Zengin desen ve renk seçeneğine  ve isteğe özel baskı imkanı sunmaktadır.

Compact Laminat Alanyada.
Alanya , Antalya, Muğla, İzmir ve daha birçok sahil bölgesinde Compact Laminant sıkça Kullanılıyor.Tuzlu suya karşı ne kadar dayanıklı olduğunu anlatmaya yetiyor sanırım. İşte bu yüzden sahil beldelerinin tümünde kullanımı hızla yaygınlaştı. Neden yaygınlaşmasın, aranılan tüm özelliklere sahip.
Compact Laminat şişme yapmaz, SOlma yapmaz, deforme olmaz dayanıklıdır.
Muğla, Bodrum, Fethiye, Alanya,Manavgat, Antalya, İzmir gibi sahil bölgelerinde compact laminant uygulamalarımıza rastlamanız tesadüf değil.

COMPACT LAMİNAT  KULLANIM ALANLARI
Aklınıza gelebilecek her türlü yapıların dış cephelerinin kaplanmasında , Sinema salonu, tiyatro, konferans salonu vb. mekanların duvar kaplamalarında, İç mekanlarda duvar, kolon vb. kaplamalarda,Ameliyathane, Yoğun bakım odası vb. medikal alanların duvar ve tavan kaplamalarında. Ankara, Antalya, Bursa, Konya, Afyon, Nevşehir,Sivas,Niğde,Aksaray, Uşak, Kütahya, Eskişehir  ve   gibi özellikle yaz ve kış aylarında yoğun hava olayları yaşanan bölgelerde ısı ve su yalıtımı hayati değer taşımaktadır ve compact laminat kullanımı sayesinde çözümler getirir. Bir yandan kalite ve prestijiyle görsel bir zerafet sunarken diğer yandan da yapılarınızı tüm olumsuzluklara karşı korur.

Facebook  Google+   WordPress     
Deep Bilişim